یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی اجرایی می شود


خبرگزاری میزان- تجمیع بازرگانی پتروشیمی ها قدرت چانه زنی ملی را بالا می برد و می توان از آن برای تامین منابع مالی استفاده کرد.

 وی با اشاره به رای پتروشیمی ها برای مطالعه درباره یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی، گفت: قرار بود پس از انتخابات ریاست جمهوری نتایج بررسی را به اطلاع شان برسانیم و با جلب نظر هلدینگ‌ها و واحدهای پتروشیمی بتوانیم آن را عملیاتی کنیم.

مهدوی با اشاره به اینکه موضوع تجمیع بازرگانی پتروشیمی را انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با همکاری دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه مورد مطالعه قرار داده است، گفت: در این بررسی به نتایج بسیار مناسبی دست یافته ایم.

گفتنی است؛ موضوع یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی در گردهمایی اخیر مدیران عامل شرکت های تولیدی صنعت پتروشیمی بار دیگر از سوی مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی مورد تاکید قرار گرفت. مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تحقق یکپارچه سازی بازرگانی پتروشیمی را در شرایط موجود ضروری خوانده است.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، احمد مهدوی ابهری، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی، گفت: اگر بخواهیم ملی فکر کنیم و منافع پتروشیمی ها را در نظر بگیریم باید به این سمت حرکت کنیم، چون قدرت چانه زنی است که حجم فروش و صادرات را بالا می آورد وحتی می توانیم از این برند برای تامین منابع مالی استفاده کنیم.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری

شركت بازرگاني كارانديشه اهواز ( سهامي خاص ) " پتروشيمي، پالايشگاهي و تجهيزات صنعتي نفت و گاز "

    info.karandisheahvaz@gmail.com    info@karandisheahvaz.ir     +98 (0)21 33 98 26 13    +98 (0)912 102 19 43    +98 (0)21 33 93 64 63   
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شركت كارانديشه اهواز ( سهامي خاص ) می باشد. طراحی وب سایت: ... |